Mezoterapia Roll-CIT

Mezoterapia Roll - Cit

Mezoterapia polega na bezpośrednim wstrzyknięciu w skórę niewielkich dawek substancji leczniczych w miejsca zmienione chorobowo, bądź wymagające ujędrnienia, uelastycznienia, redukcji zmarszczek itd. Nie jest to zabieg tani i nie każdego z Nas stać na to, aby wykonywać go regularnie. Dlatego też, wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów, dr Desmond Fernandes założyciel firmy ENVIRON stworzył urządzenie alternatywne. Urządzenie przeznaczone do mezoterapii w salonach kosmetycznych, gabinetach medycyny estetycznej jak i mezoterapii w warunkach domowych. Jest to ROLL –CIT.

Urządzenie Roll-Cit jest to specjalnie zaprojektowany przyrząd (obrotowy wałek) przeznaczony do mikronakłuwania skóry. Obrotowy wałeczek pokryty został igiełkami, które w zetknięciu ze skórą tworzą mikrokanaliki (głębokość mikrokanalików uzależniona jest od długości igiełek). 

„Roll” oznacza wałek, natomiast „Cit” to skrót od angielskiego Kolagen Induction Therapy czyli terapia indukcji kolagenu. Według badań przeprowadzonych w Japonii wynika, że mikronakłucia warstwy rogowej naskórka zwiększają penetrację składników aktywnych w głąb skóry aż 100.000 tys. razy! Dzięki zastosowaniu Roll - CIT i mikronakłuć skóry, składniki aktywne zawarte w kosmeceutykach Environ, docierają do rozrodczych warstw naskórka powodując jednocześnie znaczny wzrost skuteczności terapii odmładzającej. 

Roll-CIT Kosmetyczny - wersja do użytku w domu

Roll - CIT Kosmetyczny, służący do mikronakłuwania naskórka, to nic innego jak Mezoterapia domowa. Mikronakłucia umożliwiają lepszą penetrację składników aktywnych zawartych w preparatach Environ: witaminy A, peptydów, antyoksydantów, które znacznie przyspieszają proces odmładzania twarzy i ciała. Mikronakłuwanie w połączeniu z indywidualnie dobranymi kosmeceutykami Environ wpływa na zwiększoną produkcję kolagenu i tym samym widoczne zredukowanie zmarszczek oraz napięcie zwiotczeń.

Wyraźne pogrubienie naskórka powoduje, że popękane naczynka stają się mniej widoczne, a skóra odzyskuje zdrowy i młody wygląd. Roll- CIT Kosmetyczny może być stosowany na dużych obszarach ciała: twarzy łącznie z powiekami, szyi, dekolcie, ramionach, dłoniach, brzuchu, pośladkach, udach. Instrument wykonany jest z wysokiej jakości materiałów chirurgicznych i dodatkowo, dla zwiększenia bezpieczeństwa, został wysterylizowany promieniami gamma. Jego opakowanie stanowi równocześnie pojemnik dezynfekujący.

Roll - CIT dostępny jest w wersji medycznej i chirurgicznej do profesjonalnego użytku przez salony kosmetyczne oraz kliniki medyczne. 

Focus CIT - wersja domowa - precyzyjność mikronakłucia w trudnodostępnych miejscach

Przeznaczony do stosowania zarówno przez pacjentów w warunkach domowych, jak i przez lekarzy czy kosmetologów w profesjonalnych gabinetach. Z uwagi na wygodny, anatomiczny kształt jest niezastąpiony w użyciu w przypadku precyzyjnego mikronakłuwania trudnodostępnych partii twarzy, takich jak: powieki, fałdy nosowo-policzkowe, skrzydełka nosa, górna warga oraz okolice małżowin usznych, kąciki oczu – tzw. „kurze stopki”. Długość igieł - 0,1 mm.

Zastosowanie zarówno Roll - CIT jak i Focus Cit wiąże się z codziennym użyciem kosmeceutyków Environ zawierających witaminę A i C, ponieważ cała tajemnica głębokiej regeneracji tkwi w produktach Environ. Mikronakłuwanie skóry inicjuje aktywność fibroblastów, której optymalny wzrost uzyskujemy poprzez regularną podaż aktywnych witamin Environ. Focus CIT dostępny jest w wersji medycznej i chirurgicznej do profesjonalnego użytku przez salony kosmetyczne oraz kliniki medyczne. 

Wałek do ciała BODY Roll-CIT Kosmetyczny

BODY Roll-CIT kosmetyczny to wałek przeznaczony do stosowania na dużych powierzchniach ciała. To rewolucyjne, unikalne urządzenie oferuje ten sam efekt jak w przypadku Roll CIT kosmetycznego, kładąc główny nacisk na zwiększenie skuteczności składników zawartych w produktach ENVIRON - pozwalających na uzyskanie znacznie szybszych efektów ze stosowania kosmeceutyków.

Urządzenie można stosować na wszystkie obszary ciała wymagające regeneracji. Rekomendowane produkty Environ do stosowania po nakłuciu wałeczkiem Roll CIT do ciała to Krem do ciała z wit. A,C i E lub Olejek z wit. A,C & E AVST.

- Pomaga przywrócić sprężystość skórze

- Przyspiesza przywrócenie równomiernego kolorytu skóry

- Redukuje blizny

- Pomaga zmniejszyć rozstępy

BODY Roll-CIT dostępny jest w wersji medycznej i chirurgicznej do profesjonalnego użytku przez salony kosmetyczne oraz kliniki medyczne.

Złoty wałek kosmetyczny do ciała - Ionzyme Gold Roll-CIT

Kontynuując serię znakomitych urządzeń do mikronakłuwania skóry, marka Environ wprowadza nowy, luksusowy pozłacany roler: Złoty wałek kosmetyczny Ionzyme Gold Roll-CIT. Ten luksusowy wałek został stworzony z trwałej i łatwej w czyszczeniu pozłacanej stali chirurgicznej. Ionzyme Gold Roll - CIT dysponuje, aż 260 drobnymi igiełkami, co czyni go jeszcze bardziej skutecznym urządzeniem w domowej pielęgnacji skóry.

Dzięki temu innowacyjnemu urządzeniu:

- Uzyskasz mocną, zdrową skórę

- Zredukujesz zmarszczki

- Poprawisz wygląd skóry

- Poprawisz nierównomierną kolorystykę skóry

- Uzyskasz szybsze i bardziej efektywne mikronakłuwanie